T H E    E X P E R T S

Phone

+4031.4327.293

Mircea şi Asociaţii este o firmă de avocatură cu o prezenţă aparte pe piaţa serviciilor juridice din România. În firmă activează avocaţi cu o vastă experienţă în dreptul afacerilor, inclusiv în procedurile litigioase şi în faţa autorităţilor administrative.
Contrar tendinţei generale din România, unde firmele de avocatură tind să devină veritabile supermarketuri juridice, Mircea şi Asociaţii este specializată şi oferă servicii juridice la înalte standarde profesionale.

SCA MIRCEA SI ASOCIATII angajeaza
SECRETARA

Candidatul ideal::

  • absolvent studii medii cu diploma absolvire (Bacalaureat);
  • minim 1 an experienta pe un post similar;
  • persoana motivata, energica, cu spirit de observatie;
  • foarte buna cunoastere a limbii engleze scris si vorbit;
  • cunoastere a pachetului Microsoft Office la nivel avansat.

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

  • receptionarea apelurilor si redirectionarea acestora catre departamentele din cadrul societatii;
  • traducere si redactare texte (juridice);
  • actualizare baza de date in diferite registre de evidenta;
  • scanare si copiere documente;
  • preluarea, inregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor;
  • activitati de protocol;
  • organizarea agendei zilnice de întâlniri/ şedinţe/ conferinţe;
  • pastrarea in ordine a tuturor documentelor si corespondentei specifice

Beneficii:

  • salariu motivant;
  • mediu de lucru placut.

Informatii suplimentare pot fi oferite la numerele de telefon: 031.43.27.292/293

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra trimite-ne cv-ul tau pe adresa: office@mircea-asociatii.ro

Contactează-ne